Napisz do nas w ciągu:

17

[11.07]

a odpowiemy jeszcze dzisiaj

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Masz pytania? Chętnie pomożemy!


 

Dingo Sp. z o.o. jest dwupokoleniową firmą rodzinną, założoną w 1977 roku przez Elżbietę i Waldemara Rutkowskich, która jest producentem najwyższej jakości akcesoriów dla psów i kotów.

Wartości rodzinne bezpośrednio przekładają się na jakość zarządzania i kierunek rozwoju firmy. Strategią firmy jest rozwój marki Dingo. Na przestrzeni lat firma Dingo zyskała wielu oddanych klientów, zarówno w kraju, jak i poza granicami. Stało się to dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy wszystkich członków rodziny. Dingo oraz bezpośrednio związane z nim nazwisko Rutkowskich, to synonim jakości, rzetelności oraz wysokiej etyki biznesu. Nieocenioną wartością firmy jest umiejętność budowania dialogu, zarówno między członkami rodziny, a także na linii rodzina – pracownik. W firmie Dingo duży nacisk kładzie się na dobrą atmosferę pracy – członkowie rodziny wspierają działania współpracowników, dzięki którym firma nieustannie się rozwija.

Firma Dingo posiada własną fabrykę akcesoriów, w której stosowane są najnowsze technologie gwarantujące innowacyjność produktów. W swojej ofercie posiada obroże, smycze, szelki, legowiska, kagańce i wiele innych – słowem wszystko, co jest niezbędne do opieki nad pupilem. Wyroby charakteryzują się nienagannym wykonaniem oraz starannie dobranym surowcom. Mottem firmy, które towarzyszy w każdym jej działaniu, jest „jakość bez kompromisu”. Zadowolenie klienta oraz jego zwierzaka jest nadrzędnym celem firmy Dingo.

W codziennej pracy pamiętamy o środowisku naturalnym. Posiadamy Certyfikat w trosce o naturę wydawany przez Polski System Recyklingu, Organizacja Odzysku S.A.

Dingo Maska ochronna gładka 1szt. Dingo Maska ochronna gładka 1szt.
Producent: Dingo
Cena: 10,04 zł
szt.
zobacz więcej
Dingo Myszki pluszowe 2szt Dingo Myszki pluszowe 2szt
Producent: Dingo
Cena: 10,39 zł
szt.
zobacz więcej
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

Dziękujemy, że z nami jesteś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl